Poprzenia strona...
Wiadomości


Zdobądź prawo jazdy z Faktem!

    Fundacja „Kierowca Bezpieczny" objęła patronatem, organizowaną przez największą polską gazetę „Fakt", akcję edukacyjną skierowaną do przyszłych kierowców. Akcja zostanie przeprowadzona na łamach gazety w dniach 25-30 kwietnia. Fundacja udzieliła szerokiego wsparcia merytorycznego organizatorom akcji oraz pomocy w jej promocji, w tym telewizyjnej.

    Każde wydanie dziennika „Fakt" jest sprzedawane w ponad półmilionowym nakładzie, stąd uzyskujemy możliwość dotarcia do bardzo szerokiego grona osób zainteresowanych uzyskaniem prawa jazdy, czyli przyszłych kierowców. Założeniem akcji jest stworzenie niekonwencjonalnego poradnika, dzięki któremu czytelnik zda na prawo jazdy, uniknie głupich, eliminujących go błędów i w efekcie pozna przepisy ruchu oraz zrozumie, że prawo jazdy zobowiązuje go do zachowania bezpieczeństwa. Absolutnie nie chcemy czytelnikom radzić jak się prześlizgnąć przez egzamin. Wręcz przeciwnie - podkreślamy, że od ich umiejętności zależy ludzkie życie! I dlatego radzimy, jak się przygotować do egzaminu, by prawo jazdy nie było „licencją na zabijanie"! Krzysztof Hołowczyc doradzi przyszłym kierowcom jak wybrać dobrą szkołę jazdy, rozpoznać złego instruktora od dobrego i co robić żeby doskonalić swoje umiejętności.
W trakcie akcji czytelnicy poznają m.in.:
- 25 najbardziej zwodniczych pytań, które mogą pojawić się w teście egzaminacyjnym - wyszukamy z dotychczasowych testów pytania z hakiem, takie, na których ludzie najczęściej odpadają. Wytłumaczymy, dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa.
- ranking problemów (nawet drobnych) związanych z przepisami ruchu, których zdający przeważnie nie rozumieją - pokażemy jak zapamiętać prawidłową odpowiedź, jak to sobie przetłumaczyć, żeby się nie myliło i żeby potem na drodze zachować bezpieczeństwo.
- dekalog zdającego - sprawy, co do których nie można się nawet zająknąć, bo się nie zda i będzie się zagrożeniem na drodze.
- wszystkie najbardziej perfidne zagrania egzaminatorów, którzy chcą was oblać. Poradzimy, jak wybrnąć z opresji, jak pokazać, że jest się rozumnym kierowcą.
- jak kierować, żeby zdać - zdjęciowa instrukcja, co jak robić i czego nie robić za kółkiem ze wskazaniem na typowe błędy, które przekreślają wszystko.
- poradnik początkującego kierowcy

    W trakcie trwania akcji , od poniedziałku do piątku w godz. 9-12 pod bezpłatnym numerem telefonu 0-800 888 400 dyżurować będą eksperci z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Komendy Głównej Policji, Akademii Jazdy Opel oraz Krzysztof Hołowczyc (wtorek g. 10-12).© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"


Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu