Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

 

Premiera komiksu na Rajdzie Agapit


Podczas 10 rajdu Agapit, który odbył się w okolicach  Olsztyna w dniach 18 – 19 maja, po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowano komiks „Parę piwek...”, którego pomysłodawcą jest Fundacja „Kierowca Bezpieczny”. Autorem komiksu jest znakomity polski rysownik Jarosław Gach, na stałe współpracujący z Fundacją.

Komiks jest już drugą odsłoną przygód Krzysztofa Kierowczyca, rysunkowego wcielenia Krzysztofa Hołowczyca, założyciela Fundacji. Pierwszy odcinek pt. „Przejazd” przestawiał niebezpieczeństwo związane z nieuważnym pokonywaniem przejazdu kolejowego. Tym razem nasz bohater ratuje z tonącego samochodu wracającą z klubu młodzież. Przyczyną wypadku był chcący popisać się szybką jazdą nietrzeźwy kierowca, który nie był w stanie zapanować nad swoim autem.

Rajd Agapit był doskonałą okazją by komiks trafił bezpośrednio do rąk młodzieży zainteresowanej motoryzacją. W ciągu dwóch dni rajdu rozdano kilka tysięcy komiksów. Do akcji rozdawania komiksów włączył się zwycięzca rajdu Krzysztof Hołowczyc, który jest pierwowzorem postaci bohatera komiksu.
© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"


Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu