Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Premiera komiksu „Zróbmy coś!”


Podczas Rajdu ORLEN, ostatniej rundy RSMP, który odbędzie się w okolicach Płocka w dniach 21 – 23 września, po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany zostanie komiks „Zróbmy coś!”. Pomysłodawcami komiksu są PKN ORLEN i Fundacja „Kierowca Bezpieczny”, organizatorzy programu „ORLEN. Bezpieczne drogi”. Autorem komiksu jest znakomity polski rysownik Jarosław Gach.

Komiks „Zróbmy coś!” można będzie obejrzeć w Oficjalnym Programie Rajdu, wydanym specjalnie z okazji Rajdu ORLEN. Wydarzenie będzie doskonałą okazją, by komiks trafił bezpośrednio do rąk młodzieży zainteresowanej motoryzacją.

Główny bohater komiksu Krzysztof Kierowczyc, rysunkowe wcielenie Krzysztofa Hołowczyca, przypomina czytelnikom, że każdy może zrobić coś dla poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach, wystarczy chcieć. Namawia również do przyłączenia się do akcji „ORLEN. Bezpieczne drogi” i stworzenia swojej własnej inicjatywy na rzecz BRD. Dla najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 500.000 złotych. Wszelkie informacje, jak przygotować taką akcję dostępne są na specjalnej stronie internetowej www.orlenbezpiecznedrogi.pl.

Komiks „Zróbmy coś” jest już trzecią odsłoną przygód Krzysztofa Kierowczyca. Pierwszy odcinek pt. „Przejazd” przedstawiał niebezpieczeństwo związane z nieuważnym pokonywaniem przejazdu kolejowego. W drugim bohater ratuje z tonącego samochodu wracającą z klubu młodzież. Wypadek spowodował, chcący popisać się szybką jazdą, nietrzeźwy kierowca, który nie był w stanie zapanować nad swoim autem.

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"


Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu