Poprzenia strona...
Wiadomości


 Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Fundacja „Kierowca Bezpieczny” partnerem kolacji charytatywnej „Lubicz &Friends”

Już w najbliższą sobotę tj. 5 listopada 2022r. w Hotelu Grand Lubicz w Ustce odbędzie się kolacja charytatywna „Lubicz &Friends”. Jest to już piata odsłona akcji rozpoczętej w 2017 roku. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy będą zbierać środki dla 3 rodzin zastępczych, które opiekują się dziećmi z rodzin niezaradnych życiowo, dysfunkcyjnych, które na co dzień borykają się z trudnościami finansowymi oraz żyją w trudnych warunkach lokalowych.

W tym roku zaproszeni goście będą mieli okazję licytować przekazaną przez Fundację „Kierowca Bezpieczny” rękawicę rajdową Krzysztofa Hołowczyca oraz voucher na przejazd na prawym fotelu samochodem rajdowym z Mistrzem. Dla gości biorących udział w imprezie organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym niezapomnianą podroż po kulinarnych doświadczeniach w wyjątkowej artystycznej atmosferze. Sobotni wieczór, uatrakcyjni swoim recitalem Rafał Brzozowski, a o najlepsze doznania kulinarne zadbają Szefowie Kuchni z Grupy Hoteli Lubicz, wraz z gościnnym udziałem Mikołaja Rey'a. Na scenie wystąpią również: wokalistka Sabina Jeszka oraz skrzypaczka MAVI Violin.

„Lubicz &Friends" to kolacja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Hotelu Grand Lubicz 5*.Podczas organizacji dotychczasowych kolacji, organizatorzy zebrali już 1.160.000 złotych, dzięki którym udało się wesprzeć najbardziej potrzebujących. Dzięki współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku wybrano 3 rodziny z okolic Ustki, którym niezbędna jest ogromna pomoc w zakresie doposażenia i prac remontowych związanych z poprawą warunków lokalowych.


 

Fundacja „Kierowca Bezpieczny” partnerem kolacji charytatywnej „Lubicz & Friends”

Fundacja „Kierowca Bezpieczny” partnerem kolacji charytatywnej „Lubicz & Friends”

 

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu