Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Krzysztof Hołowczyc odznaczony policyjnym medalem

Podczas obchodów Święta Policji w Elblągu, Krzysztof Hołowczyc został odznaczony medalem „Za zasługi dla Policji”. Odznaczenie otrzymał za swój wkład w kształtowanie bezpieczeństwa  drogowego w Polsce.

5. lipca zakończyły się obchody święta warmińsko–mazurskiej policji. Gospodarzem wojewódzkich obchodów było miasto Elbląg. Tego dnia osobom, które miały znaczący wkład w kształtowanie bezpieczeństwa drogowego i porządku publicznego w regionie, wręczono medale "Za zasługi dla Policji". Jedną z odznaczonych osób został Krzysztof Hołowczyc.

- To dla mnie kolejny, bardzo ważny moment. Bardzo się cieszę, że działania moje i mojej Fundacji Kierowca Bezpieczny zostały docenione przez policję. To stanowi kolejny dowód na to, jak ważną i potrzebną misję wypełniamy i jednocześnie motywuje do podejmowania kolejnych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa drogowego w Polsce – powiedział Krzysztof Hołowczyc, po zakończeniu uroczystości.

Do grona odznaczonych medalami należeli również: płk Andrzej Bartkiewicz - Dyrektor Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie, Jarosław Borawski - Zastępca Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Olsztynie, Tomasz Węgiel - Zastępca Dyrektora Izby Celnej Olsztynie, Jan Karetko - Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie oraz Hirek Wrona - dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W trakcie tegorocznych uroczystości wielu policjantom wręczone zostały odznaczenia "Zasłużony Policjant", które przyznawane są jako wyraz uznania dla szczególnych osiągnięć w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymania bezpieczeństwa i porządku publicznego. Jednocześnie blisko 1100 mundurowym przyznano awanse na wyższe stopnie służbowe.

W tegorocznych obchodach wzięli udział przedstawiciele Komendy Policji w Elblągu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Komendy Głównej Policji, a także samorządowcy, władze miejskie i wojewódzkie, przedstawiciele służb mundurowych, parlamentarzyści oraz przedstawiciele duchowieństwa.
 

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu