Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Tarcze Bezpieczeństwa rozdane!

Fundacja "Kierowca Bezpieczny" wręczyła statuetki "Tarcze Bezpieczeństwa". Uroczysta Gala odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim, w Olsztynie. Prestiżowe nagrody wręczał Krzysztof Hołowczyc.

Już po raz szósty Fundacja Krzysztofa Hołowczyca "Kierowca Bezpieczny" wręczyła osobom i instytucjom istotnie zaangażowanym w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach Warmii i Mazur, symboliczne nagrody - "Tarcze Bezpieczeństwa".  To wyraz uznania dla prowadzonych przedsięwzięć i zachęta do dalszej działalności w tym zakresie. Po raz pierwszy wręczano też medale "Secura Via". Uroczysta Gala Bezpieczeństwa zorganizowana została w Sali widowiskowej gmachu Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. Prestiżowy charakter podkreślił fakt, że osobą wręczającą statuetki oraz medale był sam Krzysztof Hołowczyc.

"Jestem niezmiernie dumny, że moja Fundacja mogła tradycyjnie wyróżnić kolejne osoby i instytucje, które prężnie działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach. Dzięki pracy naszych laureatów drogi stają się coraz bezpieczniejsze i bardziej przyjazne ich użytkownikom. To bardzo ważne, aby doceniać wysiłki, które stale zbliżają Polskę do standardów europejskich i z pewnością będą korzystnie procentowały w przyszłości." – powiedział Krzysztof Hołowczyc.

Fundacja "Kierowca Bezpieczny", jako jedna z najprężniej działających organizacji pozarządowych w zakresie bezpieczeństwa drogowego, od lat prowadzi wiele działań, mających na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych. Do laureatów zorganizowanej przez Fundację uroczystości wręczenia „Tarcz Bezpieczeństwa” należeli: Ksiądz kustosz Sanktuarium w Krośnie K/ Ornety Andrzej Krużycki, za działania na rzecz BRD w środowisku motocyklistów, Komendant Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Jarosław Kowalkowski, za akcję "Blaskiem chronieni", skierowanej do dzieci z obszarów przygranicznych, Jan Zdziarstek z Olsztyńskiego Centrum Kształcenia, za innowacyjne działania w szkoleniu kierowców, Piotr Głodowski z Firmy budowlanej Budokop z Lidzbarka Warmińskiego, za sponsorowanie akcji społecznych promujących BRD w swoim regionie.

Ponadto medale „Secura Via” otrzymali: Sylwester Pawłowski z firmy Safety Logic sp. z o.o.  za innowacyjny program "Swiadomykierowca.pl", podnoszący bezpieczeństwo flot samochodowych, Piotr "Glaca" Mohammed, za ukazanie tematyki związanej z wypadkami drogowymi w wideoklipie "Ból przemija", dziennikarz Radia Olsztyn Mariusz Borsiak, za przygotowanie i prowadzenie audycji promującej  pozytywne zachowania w ruchu drogowym oraz Nasza Gazeta Nidzicka, za promowanie tematyki BRD na łamach tygodnika. Podczas Gali, publiczność miała także okazję wysłuchać występu Katarzyny Moś, laureatki programu "Must Be the Music". Tradycyjnie, uroczystość zakończyła się bankietem.

Tegoroczna Gala została zorganizowana 23 listopada 2012r., w tygodniu "Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych".

Partnerami Gali byli: Grupa DBK i Radio Olsztyn.

pobierz:

 zdjęcia: Paweł Kicowski - naszolsztyniak.pl

 

 

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu