Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"

Inicjatywa Edukacyjna roku dla Fundacji Hołowczyca!

Fundacji „Kierowca Bezpieczny” została przyznana nagroda „Inicjatywa Edukacyjna roku”, za udział Krzysztofa Hołowczyca w Kampanii „3..2..1..Internet”. Prezes Andrzej Kalitowicz odebrał nagrodę z rąk Minister Edukacji Narodowej Pani Katarzyny Hall, podczas uroczystej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nagroda przyznawana jest co roku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz czasopismo „Głos Nauczycielski”. W tym roku nagrodę przyznano m.in. Fundacji Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny” za udział w realizacji kampanii „3..2..1..Internet”, prowadzonej wspólnie przez firmę Microsoft oraz Fundację „Dzieci Niczyje”. Kampania miała na celu edukację najmłodszych użytkowników Internetu. Dzieci dowiadywały się jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz w jaki sposób wystrzegać się niebezpieczeństw, które czyhają w sieci na najmłodszych internautów.

Do udziału w kampanii włączył się Krzysztof Hołowczyc, który wcielając się w narratora kreskówek i komiksu, w niezwykle komunikatywny sposób uczył dzieci, jak właściwie korzystać z internetu, aby było to dla nich w pełni bezpieczne. Dzieci dowiedziały  się też co to jest etyka i jakie konsekwencje mogą spowodować nieetyczne działania prowadzone w sieci.

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas uroczystej Gali zorganizowanej na Zamku Królewskim w Warszawie, w dniu 13 października 2010r. Nagrody wręczali Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski oraz Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall. Więcej informacji na temat kampanii „3..2..1..Internet” można znaleźć na stronie Fundacji www.kierowcabezpieczny.pl oraz na stronie kampanii http://www.321internet.pl .

  

© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu