Poprzenia strona...
Wiadomości


Fundacja "Kierowca Bezpieczny"
Medal „Najlepszy z Najlepszych” dla Fundacji „Kierowca Bezpieczny”

W Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie odbyła się IV edycja Gali „Najlepsi z Najlepszych”, organizowana przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa. Medale „Najlepszy z Najlepszych” przyznawane są osobom, organizacjom i firmom z Warmii i Mazur, którzy swoją działalnością przyczyniają się do promowania tego regionu w kraju i zagranicą.

Kapituła Konkursu przyznała nagrodę Fundacji „Kierowca Bezpieczny” za całokształt działalności na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego prowadzonej w regionie warmińsko-mazurskim oraz za promowanie regionu w Europie. Organizatorzy docenili wyróżnienie Komisji Europejskiej przyznane Fundacji za skuteczne i innowacyjne kampanie społeczne, w tym akcje „Trzeźwo myślę – trzeźwo jeżdżę”, „Bezpieczny przejazd zależy od Ciebie” oraz „Orlen. Bezpieczne Drogi”.

Fundacja „Kierowca Bezpieczny” została uhonorowana pamiątkowym medalem oraz wpisem do Księgi „Najlepszy z Najlepszych”. Nagrodę z rąk Marszałka odebrali Krzysztof Hołowczyc, założyciel Fundacji oraz jej prezes Andrzej Kalitowicz. Podczas uroczystości został wyświetlony parominutowy film ukazujący dotychczasowe działania Fundacji.© Fundacja "Kierowca Bezpieczny"


Poprzenia strona...

Na górę strony...

 Wystawa Mleczko & Hołowczyc ''Bądź bezpiecznym kierowcą'' http://www.partnerstwodlabezpieczenstwa.pl Akcja Krzyś Krzysztof Hołowczyc [www.holek.pl]
Hołowczyc Management [www.holowczyc.pl]
Prawo jazdy [www.prawojazdy.pl]
Krajowa Rada Bezpieczństwa Ruchu Drogowego [www.krbrd.pl] MIVA Polska [www.miva.pl]
Sponsoring Expert - badania efektywności sponsoringu